en

Наградуван ПМС и Менаџер на канали

Zeevou е Систем за управување со имот и Менаџер на канали што ги автоматизира скоро сите области на вашиот бизнис со краткорочно изнајмување, ги оптимизира процесите и ги минимизира човечките грешки.

Тим мажи и жени во компанија зад вектор на биро - Зевоу

Карактеристики што ќе го трансформираат вашиот бизнис еднаш и засекогаш

ПОВЕЕ КАРАКТЕРИСТИКИ

Автоматизирајте ги вашите процеси
и седи назад

Зеву се интегрира со широк спектар на партнери за да ви овозможи да го автоматизирате секој аспект од вашиот угостителски бизнис, од цени, до проверка на гости, до комуникации и сметководство.

Што не прави поразлични?

Нашиот тим во Zeevou разви бројни уникатни карактеристики, засновани на повратни информации од нашите корисници што му овозможуваат на производот да ги исполни реалните барања за животот. Ние веруваме во иновации, ефикасност и раст. Ние развиваме, еволуираме и работиме на уникатен начин. За да дознаете што нè разликува од конкуренцијата, допрете го копчето подолу.

Човек со лупа во векторот на раката- Зеевоу
Човек што работи со вектор во скут

Проширете го достигнувањето
со поврзување на 200+ канали

Пополнете ги празните ноќи со наведување на изнајмувањето на што повеќе канали, додека избегнувате резервации прекумерно. Дистрибуирајте ги вашите стапки и достапност со неколку кликања на нашите повеќе од 200 партнерски канали преку моќниот капацитет на API за врски во реално време, со 2-насока од Зеево.

Зошто Зеву

Автоматизирај вектор

Автоматизира

Автоматизацијата е она во што се истакнуваме! Започнете со вчитување на вашите имоти на Зеву, поставете ги цените, достапноста и закачете ги каналите. Заштедете администраторско време и инвестирајте го во раст. Потоа, седете назад, опуштете се и уживајте!

Расте

Подготвени сте да го развиете и размерите вашиот бизнис? Овозможете Zeevou да ги автоматизира вашите секојдневни задачи и процеси. Вие само се фокусирате на зголемување на профитот. Дозволете ни да направиме дигање тешка за вас. Таква едноставност!

Наруши

Зеву не е само менаџер на ПМС и канали. Ние сме за намалување на вашата зависност од ОТА. Да ги здружиме силите, да ја нарушиме индустријата и да ја реализираме Револуцијата за директни резервации! Таква можност!

Придружете се на нашата Платформа за бесплатно директно резервирање

Наведете ги вашите имоти на Zeevou Direct и гледајте како заслужените пари од директните резервации течат во вашите џебови. Дали знаевте дека повеќето платформи за резервации наплатуваат 15-25% за надоместоци? Со Зеву Директ, и домаќините и гостите добиваат подобри зделки бидејќи нема трета страна што ги намалува резултатите. Плус, нема информации за контакт домаќин и гостин, така што ќе имате непосредна, директна комуникација. Пријавете се бесплатно сега и помогнете ни да ја реализираме Револуцијата за директни резервации! Нема врзани жици!

Пакети со вредност за парите за сите потреби

Без провизии, без посредници, без скриени хонорари!

Покровител

Покровител

(ПРЕМИУМ ПЛАН)

Можностите за покровители немаат крај. Ослободете ја целата моќ на Зеево со зачленување на нашите месечни или годишни планови, а остатокот оставете го на нас. Пристапете до сето она што го нудат ПМС на Зеву, управувачот со канали и моторот за резервации. Уживајте во неограничени привилегии и опуштете се.

Евангелист

(БЕСПЛАТЕН ПЛАН)

Добијте веб-страница за директна резервација прилагодена за оптимизација и наведете ги изнајмувањата на нашата платформа за резервации без провизии, Зеево Директ. Автоматизирајте ја обработката на вашите директни резервации. Здружете се денес и помогнете на нашата мрежа на домаќини на партнери да го прошириме нашиот дострел!

Збор до годишните покровители

Колку повеќе единици имате, толку помалку треба да платите за секоја единица.

Што велат нашите домаќини-партнери за нас

Прво, мислам дека услугите и помошта што ја добивате од Зеву е само фантастична. Внатрешни сесии, директен контакт на WhatsApp со вашиот тренер, Фејсбук месенџер, како и онлајн разговор на страницата Зевоу. Не можете да побарате многу повеќе. Како и што било друго, потребни се неколку пати за да направите нешто додека не сте навикнати и сега откривам дека сега можам да се движам низ Зеву, без да ми требаат статиите за помош и Најчесто поставувани прашања, кои се исто така неверојатни алатки за употреба доколку сакате да ги испробате работите поседувајте се и едуцирајте се. Има сè што ви треба, од клучните кодови, распоредот за чистење, автоматизирана е-пошта и многу повеќе и јас сум многу среќен што го најдов Зеву и го направив моето истражување пред да одам со некој друг.
Го користевме Zeevou веќе неколку недели и извонредната придобивка за мене треба да биде услугата. Да се ​​биде во можност да се резервира целодневна демонстрација беше одличен почеток на моето патување во Зеево, кое беше проследено со 1.5-часовна сесија на брод и јас сум во можност да му порачам на мојот контакт на Зеву, кога сакам. Да се ​​биде нов во индустријата за услуги со сместување беше застрашувачка и Зевоу не е лесна платформа за да се сфати, но долгогодишната визија на компанијата заедно со услугата за клиенти значи дека знам дека вредим за моите пари!
Со сета искреност можам да кажам дека Зеево го смени мојот живот! Бидејќи бев преку 5 менаџери на канали во мојот деловен сервис за сместување, конечно најдов совршено погодно за нашиот бизнис. Едноставно, Зеву ги прави работите супер едноставни! Брзо е, толку е едноставно за употреба. Откако се приклучив на Зеву, имав повеќе време да се фокусирам на мојот бизнис отколку да бидам во тоа! Како бизнис на СА, целосно ја поддржуваме директната кампања за книги. Zeevou ви помага да го направите ова. Достапната поддршка е неверојатна, ако поставам прашање во групата корисници на Фејсбук, имам одговор за неколку минути. Зеву е навистина подарок за зафатениот давател на услуги за сместување. Ви благодарам!
Почнав со нула единици, но сакав да работам како да имам 100 за да се осигурам дека можам брзо и ефикасно да скалам. Зеву не пропушти никаков ритам во врска со управувањето со каналите и ја прави директната конверзија многу јасна, благодарение на нив, обезбедивме резервација од 10 илјади фунти од 3-ноќен престој преку Airbnb. Напредокот и подобрувањата се постојани и тие добро ги земаат повратните информации и ги спроведуваат промените што ги предложив, што е факт да се видат. Дури и самиот шеф човек нема ништо против да погледнам кога ќе заглавам. Тоа е одлично парче комплет и ќе биде неверојатно за една или две години. Придружете се на револуцијата
Зеву му помогна на становите Клифтонвалли во скала од 3 до 15 единици. Zeevou е одлична алатка која ни овозможува ефикасно управување со нашите резервации, гости, инвеститори и финансии. Интеграциите со Signable, Xero и Stripe беа многу корисни и го намалија обемот на работа, овозможувајќи ни да се фокусираме на други области на бизнисот. Зеву продолжува да се подобрува со текот на времето и брзо станува сеопфатен едношалтерски систем за сите аспекти на нашиот бизнис за сместување со услуги. Зеву е подготвен да го слуша и прилагодува производот за подобро да одговара на потребите на неговите корисници. Со нетрпение очекуваме да ги испробаме новите одлики во моментов на сеопфатниот патоказ.
Cara
Дејв
Никола
Оливер
Мат

Некои од нашите достигнувања

                                                                                 „Не е за него да се гордее себеси кој ја сака својата земја, туку за оној кој го сака целиот свет. Земјата е само една земја, а човештвото нејзините граѓани“. Бахашулах
                          

Некои од нашите достигнувања

Дојдете до врв

Капка ни линија